Postel ELEN 180x200

Kód: 389
Tip
Neohodnoceno
Značka: JELÍNEK
ZDARMAZDARMA
elen 180x200
33 830 Kč
6 - 7 TÝDNŮ

Postel ELEN - BUK MASIV PRŮBĚŽNÝ - 180 X 200.

Ilustrační foto. ( dub ) 

Moření - přírodní buk.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Díky špičkovému opracování masivního DUBU a elegantnímu designu získala postel ELEN v Bratislavě prestižní cenu MODDOM 2013 a je v současnosti nejoblíbenější postelí v nabídce naší firmy.

Postel ELEN vyrábíme z masivního dubu a buku v síle materiálu 40 a 25 mm a v rozměrech 90/140 x 200 cm (jednolůžko) a 160/180/200 x 200 cm (manželské dvoulůžko).

Kování pro uložení roštu do postele je výškově nastavitelné. Výška po horní hranu bočnice je 46 cm. Lehací plocha je závislá na výšce matrace.

Postel ELEN vyrábíme s příplatkem také v délkách 210 a 220 cm.

Do postele je možné zakoupit Úložný prostor závěsný nebo Úložný prostor MAX.

Povrch našeho nábytku upravujeme ekologickým bezbarvým lakem nebo přírodním "natur" olejem. Napouštění olejem navazuje na tradice starých mistrů. Zákazník si může vybrat z různých odstínů moření nebo olejů dle našeho základního vzorníku. Všechny povrchové úpravy dřeva jsou zahrnuty v ceně.

Odstíny je také možné přizpůsobit individuálním požadavkům zákazníka. V tomto případě je potřeba dodat vlastní vzorek, podle kterého namícháme vodou ředitelné mořidlo nebo pigmentovaný olej. V případě moření a olejování dle vlastního vzorku účtujeme příplatek 5%.

Upozornění na webový konfigurátor
Postel ELEN může být povrchově upravena v různých barevných kombinacích ze základního vzorníku moření a olejů. V současné době však není možné tyto kombinace při objednávce na webu konfigurovat a zobrazit.

V případě požadavku různých barevných kombinací, prosím, specifikujte odstíny v poznámce při objednávce nebo nás kontaktujte.

Pozor: postel je dodávána bez roštu a matrací.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: